Mis värk on

Tere, lugeja!

Mina olen Esta ja ma hakkasin 2011. aastal õmblema ning 2013. aastal sellest siinsamas kirjutama. Miks? Ühe põhjustest on kenasti sõnastanud kuulus progeja why the lucky stiff: “When you don’t create things, you become defined by your tastes rather than ability. Your tastes only narrow & exclude people. So create.” Ülejäänud põhjustest võite lugeda siit.

Õmblemisest vabal ajal teen koolitükke, et õppida soome-ugri keeleteadlasest tarkvaraarendajaks või loen raamatuid ja kirjutan nendest.

Esta

Teise tegija ehk Janika ampluaa ei piirdu vaid õmblemisega, ta ka ehitab väikestest elektroonilistest asjadest suuremaid elektroonilisi asju, teeb vajadusel vundamenti, remondib ja küpsetab. Ainult kirjutamisega on tal viimasel ajal kehvad lood.

Creative Commons License
Kui ei ole märgitud teisiti, on blogi “Kohustuslik tegevusvabadus” tekst ja pildid litsentseeritud Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License alusel ehk teil on õigus teksti kopeerida (reprodutseerida), levitada, esitada ja üldsusele suunata tingimusel, et viitate autorile, ei kasuta teost ärilistel eesmärkidel ja järgite tuletatud teoste keeldu.

Päisepildi autor on dreamwalker542.

One thought on “Mis värk on

  1. Pingback: Miks ma õmblema hakkasin ja miks ma praegu õmblen | Kohustuslik tegevusvabadus

Ütle sõna sekka!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s