Seelik “Ürginstinkt”

IMG_8936.JPG

Kangas: polüestertrikotaaž Abakhanist
Lõige: Herringbone miniskirt Ottobre 5/2016
Pudi-padi: lai kumm
Ajakulu: paar tundi
Esimest korda kandsin: panin ainult pildistamise ajaks selga
Kas kannaks edaspidigi: ei tea
Hind kokku: Kangast ostsin vist 60 cm ja see oli allahinnatud, ilmselt maksis tükk umbes neli eurot, kummijupp oli vast üks euro või veidi alla selle.

No tere, armsad lugejad, üle pea kuu aja! Loodan, et vähemalt teil on hästi läinud, sest mul on vahepeal küll päris nõmedalt läinud. Õieti tahaks ma kogu suvele restarti teha, aga ei saaks muidugi kindel olla, et teisel korral veel hullemini ei lähe. Nii et on, nagu on. Õmmelnud polnud ma ka juba kuu aega, eile võtsin siis lõpuks ette ja asusin viimasest Ottobrest lihtsat kummiga seelikut tegema. Andis tunda, et pole ammu kääre käes hoidnud või juhendit lugenud. Näiteks ei lõiganud ma millegipärast passesid murdejoonel, mistõttu on ees ja taga õmblused, kus neid poleks pidanud olema. Kandmist see küll ei sega.

IMG_8940.JPG

Muidu on see päris lahe seelik, kuigi 1) hõlmikliku esiosa tõttu ei saa seda vist paksude sukkpüksteta kanda (Janikale tuletas see seelik meelde Sharon Stone’i jala üle põlve tõstmise stseeni filmist “Ürginstinkt”, sellest ka postituse pealkiri); 2) proportsioonid tunduvad minu pikkuse jaoks kuidagi valed. Võib-olla on seelik liiga pikk, ei tea, aga midagi tundub kuidagi vale. Võib-olla on see pluus ka vale pikkusega, aga polnud parasjagu midagi paremat võtta.

IMG_8942

IMG_8946

Advertisements

Ütle sõna sekka!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s