Tõestusmaterjal kardinate asjus

Ekraanitõmmis saatest “OP!” http://kultuur.err.ee/v/op!/78e083e6-1136-4f55-849b-5d50142062a1

Kirjutasin siin ennist, et nõustusin Jaanusele näituse jaoks.kardinad õmblema. Pikemaajalised lugejad teavad, et olen blogi veergudel nii mõndagi lubanud: õmmelda Silverile seelik, endale püksid ja diskotrikoo, kasutada rohkem ajakirjadest võetud lõikeid ja nii edasi ja nii edasi. Paraku mida rohkem oma plaanidest rääkida, seda väiksem on motivatsioon neid realiseerida, sest rääkimine tekitab juba tunde, justkui oleksin midagi teinud (nagu saate teada järgmist videot vaadates).

Õnneks kardinad ma siiski tegin ja 23. novembrini võib neid näha Kunstihoone galeriis (see on see Kunstihoone kohviku kõrval olev galerii), kus saab vaadata ja osta Jaanuse kampsuneid, mis on muidugi palju lahedamad kui mu kardin. Kardinad said isegi paar sekundit eetriaega saates “OP!” (alates 4.15). Jeah. Väikese kunstikauge inimese rõõmud, mis muud! Igatahes ei taha ma niipea ühtegi kardinat õmmelda, vähemalt mitte suuruses 3×6 meetrit. Kui see valge kardin oli kerge, siis must kaalus umbes viis kilo. Seda õmmeldes meenus ema jutt tema onust Evaldist, kes oli meesterätsep ja kelle õlad kõik valusad olid pärast päev läbi kasukate õmblemist.

Advertisements

2 thoughts on “Tõestusmaterjal kardinate asjus

  1. Kui sa seda kardinaplaani siin tutvustasid, siis kommenteerisin, kui kole töö see õigupoolest minu meelest on ja kuda ma seda kardinaõmblust kohe vihkan. Õnneks suutsin selle pika hala kuidagi ära kustutada ja sa ei näinudki seda. Aga nüüd võid ilmselt vabalt seda sama juttu rääkida ;)

    Like

    1. Hehee, poleks pidanud hala vaka all hoidma :) Töö oli nõme küll, üksluine ja tüütu, aga ei tahtnud küdile ei öelda ja pealegi selgus kardinate õmblemise tüütus alles töö käigus :P

      Like

Ütle sõna sekka!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s