Ettepanek, üleskutse, kuulutus

Teate nagunii, et välismaal korraldatakse fabric swap nimelisi üritusi, kus õmblemishuvilised tulevad kokku ja vahetavad kangaid, ajakirju, lõikeid jms. Millest ühel kopp ees, võib teisele hoopis palju rõõmu teha. Kasutamata Burdasid vaadates olen mõelnud, kas sellist üritust võiks ka Eestis, täpsemalt Tallinnas korraldada. Arutasin seda mõtet Janikaga ja läksime mõlemad kohe eriti äksi täis. 17. ja 18. mail toimuvad Kalamaja Päevad. Kas ei võiks seal mingil kindlal ajal kindla laua juures kokku saada, et oma nodi teist nodi vastu vahetada? Kas kellelgi peale minu ja Janika oleks sellise sündmuse vastu huvi? Andke teada, sest Janikaga omavahel vahetamiseks piisab ka üksteisele külla minemisest. Leti lööks püsti ikka siis, kui teisi huvilisi ka on.

Advertisements

13 thoughts on “Ettepanek, üleskutse, kuulutus

 1. Ma vist ära anda/vahetada ei raatsi ühtegi :D Endalgi vähe südroom… Aga teiste omasid vaataks, kaupleks kindlasti endale mõne juurde ja juttu võiks ka vesta. Pühapäeva hommik on kinni, muudeks hetkedeks 17-18 mai veel plaane pole. Pääskülast Kalamajja pole väga pikk tee kah õnneks (eriti kui rongiga kohale vurada saab).

  Like

 2. Ruth

  Ma leiaksin kindlasti kapist midagi, mida ise ei tarvita, aga nendel kuupäevadel kahjuks aega pole. Hea meelega annaksin ära/vahetaksin/soetaksin uut kraami. Sõltuvus nagu need kangad on.

  Like

 3. Tädi Maimu

  Mhmmm peab vaatama kuidas asjad kujunevad. Hetkel on küll nii et veel tass kohvi ja siis õmblus tuppa masinatele hääled sisse ja õmbsälema! Ega need lõpu ja pulmakleidid ennast ise valmis ei tee.
  Aga muidu oleks vahva küll! Võibolla vean ka mõne kanga kaasa ja annaks ära/vahetaks.

  Like

  1. Tädi Maimu

   Ja ma peaks hakkama rohkem arvutit kasutama….pisikese klaviatuuri sündroom liigsed/vales tähed kohtades kus neid pole vaja

   Like

 4. Mul on mõned raamatud, küll teemadeks pigem kudumine/heegeldamine, mille hea meelega lihtsalt ära annaks.. Mõne kangajupi leiaks ka kindlasti.. :D Too konkreetne nädalavahe vist isegi sobiks. Seega oleksin käpp!

  Like

  1. Esiteks, aitäh, Rele :) Teiseks, kõigil jäi ikkagi nii palju nodi veel kätte ja koju, et kindlasti toimub midagi sarnast kunagi edaspidigi.

   Like

Ütle sõna sekka!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s