Kangafeil või kiirmood (napilt hoian pisaraid tagasi)

Õmblesin endale Gertie raamatust Wiggle dressi. See kleit tegi mind paljudel põhjustel väga õnnelikuks. Valik neist põhjustest:

 • see koosnes vähestest tükkidest;

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 • konstruktsioon sisaldas huvitavat elementi, mille ingliskeelne nimi oli gusset – kaenlaaugus paiknev kolmnurkadest koosnev romb, mis muudab kimonolõikelised varrukad keha vastu liibuvaks;
 • õmblusproovi põhjal oli põhjust arvata, et tulemus on suurepärane;
 • tulemus oligi suurepärane;
Ma oleks varrukad 3 cm lühemaks teinud, kui kõik poleks pekki läinud.
Ma oleks selle lukuasja kenaks teinud, kui asjad poleks nii allamäge läinud.
 • sain esmakordselt kasutada oma uut overlokki.

VÄLJA ARVATUD asjaolu, et see LAGUNES enne ära, kui seda esmakordselt kandma pidin. No mida *****, eks ole!?!? Õmmeldes jäi vahepeal silma, et mõnes kohas on kangas kuidagi imelik. Näiteks nagu kaelakaarel:


Kui ma lukku õmblesin, oli õmblusvarus auk. Tundus, et sellest õnnestus mööda laveerida, kuni momendini, kui kõik oli justkui valmis ja kleidi selga panin. Nimelt oli kangas luku juurest veel rohkem katki. Täiesti konkreetne auk oli sees!

Selliseid kummalisi kohti oli veel, aga ei viitsinud neid kõiki pildistada. Mulje oli, justkui tuleks mingi tups kanga küljest lahti, aga tupsu ära võttes oli auk all.

Ma olen sel nädalal igal õhtul millegagi hõivatud olnud ja pooleldi uneajast seda kleiti teinud, et sellega homme kahele peole minna ja välja näha nagu Christina Hendricksi wannabe lookalike. Ja nüüd, kui selle valmis sain, selline mats. “Üsna väga meel on paha,” ütleks selle peale Karl August Hermann!

Kanga ostsin muide Bastioni poest Telliskivi Säästuka tagant. Maksis 3 eurot meeter. See on muidugi väga odav, aga see ei olnud mingis praagiletis. Nüüd sain aga kleidi, mis lagunes enne, kui seda kanda sain. Kiirmood missugune!

Advertisements

4 thoughts on “Kangafeil või kiirmood (napilt hoian pisaraid tagasi)

 1. Ma näen sellist asja küll esimest korda… Olen kohtunud küll voodrikangaga, mis õmblustest hakkas katki rebenema, aga nii toeka kanga puhul on see küll esmakordne juhus. Kui viitsid, võta see kleit kaasa ja marsi sinna Bastioni poodi. Vaevalt nad sulle raha tagasi annavad, aga ehk annab mõni teine kangas lohutuseks välja pressida neilt…

  Like

 2. Katsun end jah kokku võtta ja protsessima minna. Seda kangast jäi sinna päris kõvasti alles. Ma ei kujuta ette, mida võiks ostja teha kangast, mis tegemisprotsessi käigus ära laguneb.

  Like

 3. Pingback: Maa peale tagasi tulek | Kohustuslik tegevusvabadus

 4. Pingback: Kollane kleit | Kohustuslik tegevusvabadus

Ütle sõna sekka!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s