Käe ümber käiv… asi

Oli vaja väikest nokitsemisprojekti maal olles aja veetmiseks. Sellest õpetusest innustatuna ostsin Abakhanist 9 (!) sendi eest peotäie nahajääke. Suurem osa neist olid liiga väikesed, aga osa kõlbasid küll, kuna tegelikult pole tingimata sugugi nii suurt tükki vaja, kui õpetuses öeldud on. Piisab, kui ümber käe ulatub. Kodunt leidsin veel säilivusaja ületanud, kuid kleepivat PVA liimi, ainult trukid pidingi veel 2.24 eest ostma.

Algus läks lihtsalt, aga kui trukkide õmblemiseni jõudsin, ilmnes, et nahk pole päris sama asi mis sitsiriie. Mul pidi selg märjaks minema nahast nõela läbi pressides! Õudukas! Peale selle õmblesin alguses niidiga, aga see läks kohe katki (oleks siis päris kohe läinud, aga ei, läks siis, kui trukk juba peaaegu küljes oli). Lõpuks ajas asja ära mulineelõng. Kahjuks punast ei olnud, nii et üks asjandus tuli natuke kole, aga kui käsi õiges asendis hoida, ei paista vist välja.

Ma tegelikult ei tea, mis ma nendega teen nüüd, sest ma ise ehteid ei kanna. Ühe küsis üks sõbranna õnneks endale, eks ma jätan teised ootele. Kui sel ühel ära kingitul trukk ära tuleb (andsin garantii 7 päeva), siis saan uue asemele anda :P

Advertisements

2 thoughts on “Käe ümber käiv… asi

  1. Esta

    Super easy to make, especially if you use leather needles. At least I guess so, I myself used regular needles and the leather was rather difficult to pierce through.

    Like

Ütle sõna sekka!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s