Nädal linkides #1

Heather Lou on maha saanud sensuaalse bombshell trikoo lõikega, mida kõik omale Etsyst 7.71€ eest soetada saavad. Käima on läinud ka sew-along. Kõik on elevil, lõike prooviõmblejad üle interneti postitavad juba oma variante ja blogosfäär kihab kehateemadel. Näiteks Paunnet postitas pildi endast uues trikoos ja poetas muuseas, et ta peikal oli midagi ta kintsude kohta kobiseda. Tütarlaps on ise nagu kompvek. Igatahes tulemus oli hüperaktiivne kommentaarium, kus kõik talle kinnitasid, et ta näeb ämeizing välja ja löögu ta oma poissi lugejate poolt rusikaga kõhtu.

Kui keegi peaks tahtma mõnele mehele (või endale!) lipsu õmmelda, siis siin on juhend ja tasuta lõige.

Kohe-kohe tellime Janikaga omale Deer&Doe’st Belladone ja Sureau kleitide lõiked!

15. juunist on Kumus moefotograaf Irving Penni näitus, mida ma eelmisel pühapäeval ei külastanud puhtalt selle pärast, et 28. juunist on Kumus näitus 1945. aasta järgsest Euroopa kunstist. Nii et tasub natuke veel kannatada, et siis mitu kärbest ühe hoobiga lüüa. Kuna ma aga homme Tartusse lähen, üritan külastada ERM-i näitust 70ndate psühhedeelsest Eesti undergroundist.

Eilse päeva naljakaim internetis ringlev link oli 6. klassi eesti keele tasemetöö lisaülesanne, kus tänapäeva noortekeel tuli kirjakeelde tõlkida.

Ma mõtlesin, et neid linke tuleb rohkem, aga näedsa. Tagantjärele ei oska kõiki üles ka leida. Parandan end järgmisel nädalal!

Advertisements

Ütle sõna sekka!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s